Het team

  Martin Belder

Directeur

Leerkracht Grip-groep

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

m.belder@pcb-dewegwijzer.nl

  Jacqueline Roozendaal

Intern begeleider
voor speciale leerlingenzorg

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

j.roozendaal@pcb-dewegwijzer.nl

 Gerlinda van den Hoven

Groep 2
Leerkracht

Werkdagen: dinsdag en woensdag

g.pols@pcb-dewegwijzer.nl

  Caroline Noordergraaf

Groep 1
Leerkracht

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag 

c.noordergraaf@pcb-dewegwijzer.nl

  Janneke van Es

Groep 3
Leerkracht

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

j.vanes@pcb-dewegwijzer.nl

  Ilse van Dam

Groep 6 en groep 7
Leerkracht 

Werkdag: maandag t/m woensdag

i.vandam@pcb-dewegwijzer.nl

 

  Marleen Bieren

Groep 4
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m woensdag

m.bieren@pcb-dewegwijzer.nl

  Herwienke van de Ruit

Groep 4
Leerkracht

Werkdagen: donderdag en vrijdag

h.vankooten@pcb-dewegwijzer.nl

  Mariska Penning

Groep 7 & Skipklas
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

m.penning@pcb-dewegwijzer.nl

  Suzanne Bakker

Groep 3
Leerkracht

Werkdagen: woensdag

s.zegelaar@pcb-dewegwijzer.nl

  Annelie de Jong

Groep 5-6
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

a.jong@pcb-dewegwijzer.nl

  Melissa Korevaar

Groep 6-8
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

m.korevaar@pcb-dewegwijzer.nl

  Marit Wisse

Groep 1
Leerkracht

Werkdagen: dinsdag en woensdag

m.wisse@pcb-dewegwijzer.nl

  Frank Gorissen

Groep 2
Leerkracht(ondersteuner) & ICT’er

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

f.gorissen@pcb-dewegwijzer.nl

Martine Pols

Groep 3
Leerkracht

Werkdagen: woensdag

m.pols@pcb-dewegwijzer.nl

  Suzy Linssen

Remedial teacher

Werkdagen: dinsdag en donderdag

s.linssen@pcb-dewegwijzer.nl

  Justin Ruissen

Vakdocent
Bewegingsonderwijs

Werkdag: dinsdag

justin@synerkri.nl

 Ada van Doorne

Onderwijsassistente

Werkdagen: dinsdagmorgen, woensdagmorgen en donderdag

a.vandoorne@pcb-dewegwijzer.nl

 PCB De Wegwijzer

Admiraal de Ruyterstraat 1
2931 AA Krimpen a/d Lek

 Contact

(0180) 512453
info@pcb-dewegwijzer.nl