Het team

 Martin Belder

Directeur & Leerkracht groep 6

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

m.belder@pcb-dewegwijzer.nl

 Jacqueline Roozendaal

Intern begeleider
voor speciale leerlingenzorg

Werkdagen: dinsdag en donderdag

j.roozendaal@pcb-dewegwijzer.nl

Gerlinda van den Hoven

Groep 1/2
Leerkracht

Werkdagen: dinsdag en woensdag

g.pols@pcb-dewegwijzer.nl

 Caroline Noordergraaf

Groep 1/2
Leerkracht

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag 

c.noordergraaf@pcb-dewegwijzer.nl

 Janneke van Es

Groep 2/3
Leerkracht

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

j.vanes@pcb-dewegwijzer.nl

 Ilse van Dam

 

 

 Groep 7

Leerkracht 

Werkdag: maandag t/m woensdag

i.vandam@pcb-dewegwijzer.nl

 

 Marleen Bieren

Groep 4
Leerkracht

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

m.bieren@pcb-dewegwijzer.nl

 Herwienke van de Ruit

Groep 4
Leerkracht

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

h.vankooten@pcb-dewegwijzer.nl

 Mariska Penning

Groep 6 & Skipklas
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

m.penning@pcb-dewegwijzer.nl

 Suzanne Bakker

Groep 2/3
Leerkracht(ondersteuner)

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

s.zegelaar@pcb-dewegwijzer.nl

 Annelie de Jong

Groep 5
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

a.jong@pcb-dewegwijzer.nl

 Melissa Korevaar

Groep 8
Leerkracht

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

m.korevaar@pcb-dewegwijzer.nl

 Justin Ruissen

Vakdocent
Bewegingsonderwijs

Werkdag: dinsdag

justin@synerkri.nl

 Frank Gorissen

Groep 7

Leerkracht(ondersteuner) & ICT’er

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

f.gorissen@pcb-dewegwijzer.nl

 Ada van Doorne

Onderwijsassistente

Werkdagen: dinsdagmorgen, woensdagmorgen en donderdag

a.vandoorne@pcb-dewegwijzer.nl

 PCB De Wegwijzer

Admiraal de Ruyterstraat 1
2931 AA Krimpen a/d Lek

 Contact

(0180) 512453
info@pcb-dewegwijzer.nl